Росія перевіряє Захід на міцність

Занадно активна участь Росії у вирішенні різноманітних міжнародних конфліктів продиктована її прагненням перевірити на міцність здатність західних країн до протидії

Про це в інтерв’ю низці європейських видань заявив президент Франції Франсуа Олланд. “Росія намагається заявити про себе, як про світову державу... Москва використовує всі засоби, щоб впливати на громадську думку”, – наводить The Guardian слова французького лідера. 
Франсуа Олланд також зазначив, що “ідеологія вже не та, що за часів СРСР, але найчастіше використовуються ті ж засоби плюс нові технології”. Він закликав “викривати ідеологічні операції, які здійснює Росія в світі”. “Необхідно пояснювати, хто з ким і хто що фінансує. І чому європейські ультраправі рухи в тій чи іншій мірі пов’язані з Росією”, – заявив Фрасуа Олланд.
Також він заявив, що вважає своїм головним завданням не допустити перемоги на президентських виборах у Франції в квітні цього року лідера партії “Національний фронт” Марін Ле Пен, відомої прихильниці Путіна. “Якщо раптом кандидат від “Національного фронту” переможе, вона тут же запустить процедуру виходу з єврозони і з Євросоюзу загалом. Це мета всіх популістів: залишити Європу, закритися від світу та мріяти про майбутнє в оточенні бар’єрів і кордонів. Моє головне завдання – зробити все, щоб Францію цей проект не переконав”, – сказав Франсуа Олланд в інтерв’ю газеті Le Monde. 
Як відомо, він не балотується на другий президентський термін, але неофіційно підтримує незалежного кандидата Еммануеля Макрона, колишнього міністра економіки. Згідно останніх соцопитуваннь, Макрон мав би перемогти Ле Пен у першому ж турі президентських виборів. Не в останню чергу це пов’язано з нещодавнім рішенням Європарламенту позбавити Марін Ле Пен депутатської недоторканності через публікацію нею в Twitter фото, на яких бойовики “Ісламської держави” страчують людей. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7189 / 4.35MB / SQL:{query_count}