Великі неприємності кандидатів у президенти

Учора, 1 березня, всю Францію зворохобила новина про затримання дружини кандидата в президенти Франції і колишнього прем’єр-міністра країни Франсуа Фійона. Щоправда, «качку» швидко спростували, виявилося, що ніхто Пенелопу Фійон не арештовував

Нагадаємо, що 24 лютого фінансова прокуратура Франції розпочала офіційне розслідування щодо Пенелопи Фійон, яка протягом кількох років нібито фіктивно числилася помічником свого чоловіка, який у той час був депутатом Національної асамблеї (нижня палата парламенту). За це вона отримала, в якості зарплати, з бюджету понад 500 тисяч євро. Пізніше звинувачення у фіктивній роботі на батька були висунуті сину та дочці Фійона, а сума отриманих незаконним шляхом коштів збільшилася до 900 тисяч євро. 
А днем напередодні неприємності виникли в іншого кандитата в президенти Франції. Комітет Європарламенту з правових питань проголосував за те, щоб позбавити лідера французьких ультраправих Марін Ле Пен депутатської недоторканності через публікацію нею в Twitter фото, на яких бойовики «Ісламської держави» страчують людей. Зокрема, як повідомляє Reuters, на сторінці подруги Путіна є зображення, на яких ісламісти обезголовлюють американського журналіста США Джеймса Фоулі. Відтак, рішення комітету має бути підкріплене загальним голосуванням Європарламенту, що може відбутися вже на цьому тижні.
Варто додати, що депутатський імунітет Ле Пен захищає її від кримінального переслідування. Зняття недоторканності дозволить правоохоронцям Франції провести повноцінне розслідування. Лідеру французьких ультраправих загрожує покарання у вигляді трьох років позбавлення волі та штраф у 75 тисяч євро, у випадку, якщо суд визнає її винною.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8618 / 4.35MB / SQL:{query_count}