Ракети розповзаються світом

В Індії успішно здійснено випробувальний пуск міжконтинентальної ракети Agni-V, здатної нести ядерний боєзаряд

Про це пише Times of India. “Тестовий пуск iз розрахун­ком на повну дальність визнаний успішним за всіма па­раметрами”, – наводить ви­дан­ня слова неназваного пред­­ставника індійської влади.
Щоправда, що саме означає “повна дальність” та “всі параметри” – невідомо, адже точні тактико-технічні характеристики Agni-V тримають у суворій таємниці. Відомо лише, що триступенева твердопаливна ракета довжиною 17,5 метра і масою близько 50 тонн несе 1,5 тонни корисного навантаження. Пускова установка – мобільна, на базі автомобіля Tatra.
Ще одна ракетна новина надійшла з Корейського півострова. Армія КНДР, ймовірно, змогла забезпечити технологію мініатюризації ядерних боєголовок балістичних ракет, які здатні долетіти до території Сполучених Штатів. Про це йдеться у  доповіді Інституту стратегії національної безпеки Південної Кореї. Згідно з його даними, Пхеньян зможе розробити міжконтинентальну балістичну ракету, здатну досягнути території США (принаймні острова Гуам у Тихому океані та узбережжя Аляски), до 2020 року. Також під прицілом опиняються американські військові бази в Японії.
“Серйозність ядерної програми Північної Кореї полягає у швидкому зростанні кількості боєголовок, а також у їх мініатюризації. КНДР, за оцінками експертів, змогла посилити своє ядерне озброєння в ході четвертого і п’ятого ядерних випробувань”, – йдеться у звіті Інституту стратегії національної безпеки Південної Кореї. Експерти наголошують, що силу вибуху п’ятого ядерного випробування КНДР, що відбулось 9 вересня, оцінюють у 10-20 кілотонн, у порівнянні із 7,9 кілотонн у третьому випробуванні і 6 кілотонн у четвертому. З огляду на це, у Південній Кореї заявили, що розгортання ядерної програми КНДР тепер питання часу, а не технології.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3648 / 4.06MB / SQL:{query_count}