Знову російські хакери

Спецслужби Британії стверджують, що російські хакери намагалися атакувати сайти уряду і телекомпаній Сполученого Королівства

Як передає ВВС, посилаючись на The Sunday Times, атаки мали місце напередодні парламентських виборів у Великій Британії в травні 2015 року, але відомо про це стало тільки тепер.
The Sunday Times пише, що Центр урядового зв’язку Великої Британії (GCHQ) зміг нейтралізувати дії хакерів. Вважається, що атаки були організовані групою Fancy Bears, яка, імовірно, має стосунок до російської розвідки. GCHQ зазначає, що хакери атакували всі урядові сервери, включаючи сервери міністерств внутрішніх справ, закордонних справ і оборони, а також сайти британських телеканалів Бі-Бі-Сі, ITV, Channel 4, Sky.
Нагадаємо, що торік масштабної кібератаки зазнали й інформаційні системи німецького Бундестагу, і хоча тоді відповідальність за них ніхто на себе не взяв, згодом з’ясувалося, що сліди ведуть у Росію. Наступна атака трапилася в квітні 2016 року. Глава Федеральної служби захисту конституції Німеччини Ганс-Георг Маасен офіційно заявив, що росіяни масово вербують хакерів і блогерів, ставлячи перед ними завдання паралізувати німецьку інформаційну інфраструктуру і вплинути на настрої німців.
У серпні 2015-го нападу з боку російських хакерів зазнав Пентагон.  Тоді до рук зловмисників потрапило електронне листування майже чотирьох тисяч військових і цивільних співробітників Об’єднаного комітету начальників штабів. Щоправда, доступу до таємної інормації хакери не отримали…
І нарешті найгучніша справа – злам комп’ютерної мережі, якою користується виборчий штаб Гіларі Клінтон. Одразу виникло припущення, що до атак можуть бути причетні російські хакери, які буцімто намагалися знайти інформацію, що дискредитує демократів, і в такий спосіб допомогти кампанії іншого кандидата в президенти. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.6268 / 4.07MB / SQL:{query_count}