Обікрали 500 мільйонів клієнтів Yahoo

Американська компанія інтернет-гігант Yahoo Inc заявляє про викрадення у 2014 році з її мережі особистої інформації щонайменше 500 мільйонів користувачів

У заяві, оприлюдненій у четвер, 22 вересня, компанія підкреслює, що викрадення могло бути здійснено “за підтримки якоїсь держави”, не уточнюючи, хто за цим може стояти, пише dw.com.
У заяві Yahoo зазначає, що отримані невідомими зловмисниками дані могли містити імена, електронні адреси, телефонні номери, дати народження і паролі користувачів. Водночас компанія запевняє, що викрадена інформація не має містити даних платіжних карток або інформації щодо банківських рахунків.
Нагадаємо, що в червні 2016 року у тіньовому сегменті інтернету були виставлені на продаж акаунти більш як 100 мільйонів користувачів соціальної мережі ВКонтакте. Хакер, який назвав себе Peace (мир з англійської), заявив, що готовий продати дані лише за один біткойн (електронна валюта, за нинішнім курсом 1 біткойн оцінюється в 570 доларів США). За словами хакера, акаунти були зламані десь між 2011-м і 2013 роком. Він також заявив, що має доступ до ще 71 мільйона особистих даних користувачів, але поки що вирішив їх не продавати. Тоді сайт LeakedSource, який займається моніторингом інформаційних витоків, заявив, що під час перевірки 100 обраних випадковим чином акаунтів, виставлених на продаж, 92 виявилися справжніми. Також, згідно з аналізом LeakedSource, понад 700 тисяч зламаних акаунтів мали пароль “123456”. Також часто зустрічалися такі паролі як “QWERTY” і “123123”.
А в травні 2016 року інший невідомий хакер виставив на продаж інформацію, що стосується 57 мільйонів акаунтів Mail.ru, а також десятків мільйонів облікових записів найбільших у світі сервісів електронної пошти – Gmail, Microsoft і Yahoo, – і сотні тисяч акаунтів на німецьких і китайських поштових сервісах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.9395 / 4.07MB / SQL:{query_count}