Радник Трампа має ділові зв’язки з Росією

Картер Пейдж, який на посаді радника у справах закордонної політики кандидата в президенти США Дональда Трампа викликав в Америці шок своїми проросійськими та антиамериканськими заявами, має ділові зв’язки з Росією

Про це пише видання The Washington Post.
На зустрічі експертів у галузі закордонної політики на початку червня цього року Картер Пейдж дуже позитивно висловився про президента Росії. За місяць Пейдж був у Москві і в своїй промові гостро критикував американську політику щодо Росії та інших країн. За його словами, США та інші західні країни “гальмують потенційний прогрес” незалежних країн, які в період холодної війни були частиною СРСР, це відбувається через “лицемірне зосередження на таких питаннях, як розвиток демократії”. У лютому 2015 року Пейдж критично висловився про санкції проти Росії, які запровадили США і ЄС після анексії Криму та наступу на Східну Україну.
Картер Пейдж – випускник Військово-морської академії, працював у розвідці, здобув диплом у сфері бізнесу. 2004 року переїхав до Москви, де працював у відділенні інвестиційного банку Merrill Lynch. Опісля зв’язався з “Газпромом”, придбав акції дочірньої газпромівської компанії, що видобуває нафту і газ поблизу Сахаліну. Заснував інвестиційну фірму Global Energy Capital. В інтерв’ю виданню Bloomberg News Page Пейдж зізнався, що володіє акціями “Газпрому” і дуже незадовлений, що на їхній вартості позначилися санкції, запроваджені проти Росії.
Конгресмен від Демократичної партії Адам Шіфф з комісії у справах розвідки Палати представників заявив, що російські зв’язки радників республіканського кандидата до Білого дому Дональда Трампа “свідчать, що Кремль своїми щупальцями сягає виборчого штабу одного з кандидатів у президенти Сполучених Штатів”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6425 / 4.05MB / SQL:{query_count}