Стрілянина у Вірменії та Казахстані

Доки світ оговтувався після спроби заколоту в Туреччині, різко загострилася ситуація в двох пост-радянських країнах

У неділю, 17 липня, група людей, озброєних автоматами і пістолетами, захопила будівлю поліцейської частини в Єревані. 
Під час нападу був убитий полковник поліції та поранено ще кількох правоохоронців. У заручниках опинилися восьмеро співробітників правоохоронних органів, серед яких – заступник начальника поліції Єревану Валерій Осипян і заступник начальника поліції Вірменії генерал-майор Вардан Єгіазарян.  
Нападники висунули вимогу звільнити з-під варти ветерана карабаського конфлікту Жірайра Сефіляна, який зараз є лідером радикально-опозиційного Фронту громадського порятунку “Нова Вірменія”. На момент підготовки цього матеріалу до друку було відомо, що вірменська влада веде переговори з нападниками, однак ті заявляють, що не збираються здаватися і готові померти в бою. Захоплений райвідділ оточили спецпідрозділи, які чекають наказу на штурм. Водночас у країні розпочалися масові затримання прихильників опозиційного руху “Нова Вірменія”, члени якого заявили про початок у державі масових репресій.  
А в понеділок, 18 липня, зчинилася стрілянина біля одного з міліцейських райвідділків в колишній столиці Казахстану Алмати. Під час перестрілки загинули шестеро людей, ще майже десяток отримали важкі поранення і перебувають в реанімації. Також нападу зазнала місцева будівля Комітету національної безпеки (КНБ).
Департамент внутрішніх справ Алмати ввів у місті “червоний” рівень терористичної небезпеки, жителям порадили не виходити на вулицю, місто патрулюють посилені наряди правоохоронців, які шукають озброєних нападників. Кількість жертв серед мирного населення та правоохоронців може збільшитися. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
25.6856 / 4.06MB / SQL:{query_count}