Українці масово отримують громадянство Німеччини

Протягом 2015 року 4 167 українців отримали німецьке громадянство

Такими є дані Федерального відомства статистики Німеччини, оприлюднені учора, 11 липня, передає Німецька хвиля. Загалом минулого року громадянство Німеччини отримали 107 тисяч іноземців. Як зазначають у статистичному відомстві, це на тисячу осіб менше, ніж у попередньому році. 
Серед натуралізованих у Німеччині в 2015 році іноземців найбільшу кількість становили турки (19 674 факти отримання громадянства ФРН), за ними йдуть поляки (5 945) та українці (4 167), а також уродженці Косово, Іраку і, як не дивно, Італії. Кількість натуралізованих вихідців з Російської Федерації впала на 15% та склала біля 2 300 осіб. Наголосимо, що однією з основних умов набуття німецького громадянства є факт проживання в країні протягом останніх 10 років.
Тим часом з Німеччини надійшла й неприємна звістка. У Мюнхені на цвинтарі Вальфрідгоф невідомі знову спаплюжили могилу провідника ОУН Степана Бандери. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник. “Вандали спаплюжили могилу Степана Бандери на Лісовому кладовищі Мюнхена. Будемо домагатися належного розслідування цього підлого злочину!”, – написав він. 
Нагадаємо, що це вже не перший випадок вандалізму на могилі провідника Організації Українських Націоналістів. У серпні 2014 року невідомі спробували висадити в повітря надмогильний пам’ятник, який у результаті отримав незначні ушкодження, що були були оперативно усунуті. У 2015 році на могилі також сталися декілька випадків вандалізму, які обмежилися обливаннням фарбою та нанесенням провокаційних написів. Винних у цих випадках німецька поліція так і не знайшла. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3800 / 4.06MB / SQL:{query_count}