На Львівщині можуть закрити прикордонний перехід

Державна прикордонна служба України знову зволікає з рішенням про продовження дії пілотного проекту щодо пішохідного пункту пропуску “Угринів-Долгобичів”, що в Сокальському районі на Львівщині

Про це повідом­ляє портал Port Europa.
Термін дії проекту, який протягом останнього року давав сотням громадян можливість перетинати кордон пішки та на велосипедах, спливає 30 червня. При цьому воєвода Любліна Пшемислав Чарнек ще 25 травня звернувся до української сторони з проханням продовжити термін дії ще на шість місяців, однак відповіді й досі немає.
Пішохідний перехід в Угринові було відкрито 1 липня 2015 року на експериментальній основі на базі тимчасової інфраструктури. Цей проект став результатом зусиль активістів кампанії “Піший прикордонний перехід”, попереднього воєводи Любліна Войцеха Вілька, активістів-велосипедистів з Люблінського воєводства та колишнього депутата Марка Познанського.
Оскільки проект діє на основі тимчасово створеної інфраструктури, згідно із законодавством, він може функціонувати лише обмежений період часу. “Однак можна використовувати маневр з продовженням  пішого руху на кордоні на засадах “тимчасовості” щоразу на шість місяців”, – пише Port Europa, зазначаючи, що так можна чинити нескінченну кількість разів, доки не буде збудована повноцінна інфраструктура.
“Відповідні служби підтвердили, що з огляду на полегшення мандрівникам перетину кордону було б доцільно продовжити цей пілотний проект до кінця поточного року. Такі дії були вжиті Прикордонною охороною Польщі. Тепер продовження пілотного проекту залежить від української сторони”, – повідомили у Люблінському воєводстві. Однак поки що Державна прикордонна служба України не відповіла на звернення польської сторони, хоча до завершення проекту лишився лише тиждень. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.8416 / 4.06MB / SQL:{query_count}