Найбільше наркоманів – у Лондоні та Антверпені

Європейський центр моніторингу наркотиків і наркозалежності (EMCDDA) опублікував результати дослідження ситуації з вживанням психоактивних речовин на континенті

Аналіз проводився в 21 країні. Вчені зокрема з’ясували, в яких містах Європи приймають найбільше заборонених препаратів. 
Виявилося, що найбільше кокаїну за 2015 рік припало на жителів Лондона. У цьому місті люди в середньому споживали 909 міліграмів наркотику на тисячу осіб у день. На другому місці – Амстердам (майже 642 міліграми), на третьому – бельгійський Антверпен (621 міліграм).
Той же Антверпен лідирує в іншому списку – за кількістю спожитого амфетаміну. Показник – приблизно по 250 міліграмів цього наркотику на тисячу осіб у день. Цікаво, що в першій трійці цього списку – виключно бельгійські міста. На другому – Герардсберґен (214 міліграмів), на третьому – Остенде (177 міліграмів).
Перше місце за споживанням метамфетаміну в Європі – в Осло (172 міліграми), за ним слідують чеське місто Ческе-Будейовіце (161) і німецький Дрезден (150). Що стосується екстазі, то тут список очолив Амстердам (166 міліграмів). У топ-3 також виявилися голландський Ейндховен (131) і вже згадуваний Антверпен (72).
За результатами дослідження вчені зробили висновок, що в європейських мегаполісах у 2015 році споживали більше кокаїну та екстазі, ніж у невеликих містах. Крім того, в трьох чвертях вивчених населених пунктів екстазі на вихідних брали активніше, ніж у робочі дні. Амфетамін і метамфетамін європейці вживали більш-менш рівномірно протягом усього тижня.
Дане дослідження було засноване на аналізі стічних вод у містах на предмет наявності в них наркотиків, які потрапили туди разом із сечею. Цей метод дозволяє скласти достатньо детальну картину вживання психоактивних речовин у різних населених пунктах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1888 / 4.07MB / SQL:{query_count}