Довічне для президента

Аналіз останків загиб­лих при катастрофі літака Airbus A320-200 авіакомпанії EgyptAir вказує на вибух на борту

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на експертів-криміналістів, які досліджують перші знайдені уламки та фрагменти тіл загиблих. 
Нагадаємо, що лайнер A320-200, що прямував iз Парижа до Каїра, зник iз екранів радарів вранці 19 травня. На момент втрати зв’язку з бортом літак перебував на висоті більше 11 кілометрів. На його борту знаходилися громадяни 12 країн, загалом 66 осіб: 56 пасажирів, три співробітники служби безпеки і сім членів екіпажу. Пізніше міністерство закордонних справ Єгипту повідомило про виявлення уламків A320-200 приблизно за 130 миль на південь від грецького острова Карпатос, у південно-східній частині Егейського моря, яку на честь найбільшого в цій акваторії острова місцеві мешканці традиційно називають Карпатським морем.
Через два дні французьке бюро розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації (BEA) повідомило, що автоматична система літака EgyptAir за кілька хвилин до втрати зв’язку відправляла сигнали про наявність у салоні диму. Представники військово-повітряних сил Єгипту також підтвердили, що пілот Airbus A320-200 за 10 хвилин до катастрофи подав сигнал тривоги. Крім того, було точно встановлено, що незадовго до зникнення лайнер здійснював якісь дивні маневри.
Проте наразі разом із версією теракту на борту літака слідчі також розглядають версію виникнення пожежі та подальшого вибуху через технічну несправність повітряного судна. Пошуки уламків і тіл загиблих в Егейському морі тривають. На пошуки чорних скриньок загиблого Airbus A320-200 військово-морські сили Єгипту відправили спеціальну субмарину. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7011 / 4.07MB / SQL:{query_count}