Дорогі жінки Путіна

Бізнесмен Григорій Баєвський, партнер російського мільярдера Аркадія Ротенберга, передавав елітну нерухомість кільком жінкам, безпосередньо пов’язаним з президентом Росії Володимиром Путіним

Як повідом­ляє агентство Reuters, одна з них – його молодша донька, ще дві – найближчі родички відомої гімнастки, екс-депутата Держдуми Аліни Кабаєвої, четверта – ефектна студентка Аліса Харчева, яка позувала для календаря на честь дня народження Путіна (і Кабаєвій, і Харчевій приписують бурхливі романи з президентом РФ).
Квартири і будинки, про які йдеться, розташовані в елітних районах Москви і Підмосков’я на територіях, що ретельно охороняються. За інформацією Reuters, наявні у відкритому доступі документи засвідчують, що Баєвський передавав або продавав (за символічну ціну) нерухомість цим жінкам. «Виявлений взаємозв’язок доповнює уявлення про найближче оточення Путіна і про те, як у відносинах його учасників стирається межа між державною діяльністю і бізнесом”, – наголошує Reuters.
Григорій Баєвський розпочав вести бізнес з братами Ротенбергами (яких ще називають «гаманцями” Путіна) в 2011 році. До 2014-ого він працював керівником одного з інвестиційних підприємств Аркадія Ротенберга. Як заз­начає Reuters з посиланням на відкриті дані, за останні два роки фірми, співвласником яких є Баєвський, отримали державні контракти на будівництво на суму майже 88 мільйонів доларів.
Кремль відреагував традиційно: нічого не знаємо, нічого не чули. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив: «Ми нічого не знаємо про те, хто такий Баєвський. Президент теж не знайомий з ним”. Пєсков також заявив, що ця публікація, мовляв, є «черговою ланкою в кампанії з дискредитації Володимира Путіна”.
Нагадаємо, раніше агентство Reuters опублікувало розслідування, з якого випливає, що донька Путіна Катерина Тихонова володіє статками на мільярди доларів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.7342 / 4.06MB / SQL:{query_count}