Британія готується до війни з Росією

Часопис The Daily Telegraph повідомив про проведення збройними силами Сполученого Королівства навчань, у рамках яких, за даними джерел видання, відпрацьовуються можливі дії на випадок конфлікту між РФ і НАТО

Метою маневрів, які пройдуть у Йорданії, є перевірка можливості перекинути великий військовий контингент у будь-яку точку світу.
У ході навчань, які отримали позначення Shamal Storm, в Йорданію будуть перекинуті 1600 військово­службовців та 300 одиниць техніки, проте джерела в британському військовому відомстві зазначають, що реальною метою є перевірка можливостей розгортання 30-тисячного угруповання з бронетехнікою і важким озброєнням у Східній Європі на випадок загострення конфронтації з Росією.
“Це не навчання, спрямовані проти “Ісламської держави”, – зазначив співрозмовник The Daily Telegraph. – Швидше за все ми готуємося приєднатися до США в Україні, а не в Сирії. Очевидно, це не той тип угруповання, який треба посилати в Алеппо для боротьби з бандами ісламістів”. Йорданія обрана місцем проведення навчань у силу тривалої історії військового співробітництва з Британією, включаючи підготовку значної частини йорданських офіцерів у британській військовій академії в Сандхерсті. Як зазначає видання, маневри Shamal Storm стануть для британської армії найбільшими з початку XXI століття, після того, як Лондон скерував 10-тисячний контингент для участі в операції НАТО в Афганістані. 
До слова, минулого тижня в Білорусі пройшли масштабні військові навчання з ракетними військами й артилерією на кордоні з Україною. «Особливістю навчань є значний просторовий розмах їхнього проведення, а також спільне застосування різнорідних сил і засобів y єдиному задумі», – повідомлялося на сайті міністерства оборони Білорусі. Загалом у навчаннях було задіяно до 270 одиниць техніки.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.1946 / 4.06MB / SQL:{query_count}