Ангела Меркель – людина року

Канцлер Німеччини стала людиною року за версією британського часопису The Financial Times

Як наголошує видання, глава Німеччини не закрила кордонів країни від хвилі біженців, що перепов­нила Європу. Якщо смілива міграційна політика Ангели Меркель виправдає себе, вона увійде в історію як один із найвидатніших канцлерів Німеччини, наголошує британський часопис. 
“Вона здатна залишити після себе такий же видатний спадок, як і її наставник – колишній канцлер Гельмут Коль, який очолював возз’єднання Німеччини та створення єдиної європейської валюти”, – зазначає редакція The Financial Times.
Ангела Меркель неодно­разово стверджувала, що мігранти “збагачують культурне життя Німеччини”, і закликала співгромадян вести діалог з мусульманами. У статті The Financial Times підкреслюється, що за свою міграційну політику Меркель уже неодноразово зазнавала критики, зокрема з боку однопартійців із Християнсько-демократичного союзу. Канцлера звинувачували в не­обережності, попереджаючи, що наплив мігрантів може зруйнувати країну.
Нагадаємо, що минулого тижня американський журнал Time також поставив Меркель на перше місце в рейтингу найвпливовіших людей світу. Видання зазначило, що під її керівництвом Німеччина рятує Грецію від банкрутства та пропагує людяність і терпимість щодо мігрантів. До речі, Ангела Меркель стала першою жінкою за останні 30 років, яка отримала звання “Людина року” за версією Time.
Як свідчить статистика, Німеччина залишається найпривабливішою країною Європи для мігрантів, не в останню чергу завдяки тому, що уряд країни активно виступає проти зростання антиісламських настроїв у німецькому суспільстві. За даними станом на кінець листопада, в Німеччину прибули 965 тисяч біженців. До кінця року кількість мігрантів може перевищити мільйон, що вп’ятеро більше в порівнянні з минулим роком.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8206 / 4.05MB / SQL:{query_count}