Карикатури на катастрофу А321

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував карикатури, що обігрують катастрофу російського пасажирського літака в Єгипті

На одному з малюнків зображений бородатий чоловік у бедуїнському одязі і з автоматом, на якого падають уламки літака – двигун, шасі, шматки фюзеляжу, а також один з пасажирів літака. Підпис повідомляє: “Ісламська держава”: Росія інтенсифікує бомбардування”.
Друга карикатура називається “Небезпеки російських лоукостів” і обігрує французький скандал у зв’язку з незаконним обігом наркотиків за участю двох пілотів, заарештованих y Домініканській Республіці. Скандал, який побічно пов’язали з  екс-президентом Ніколя Саркозі, у ЗМІ прозвали Air Cocaine. На карикатурі зображено череп з живими очима на тлі охопленого вогнем літака, який промовляє: “Треба було мені летіти Air Cocaine”. Реакція Росії виявилася прогнозовано жорсткою: з Москви посипалися гнівні заяви політиків, у яких слово “падлюки” можна вважати найбільш толерантним.  
Тим часом з’являється усе більше доказів на користь того, що літак розбився внаслідок теракту. Так, The Times з посиланням на власні джерела написала, що британські та американські спецслужби перехопили переговори бойовиків “Ісламської держави” в Сирії та Єгипті, які свідчать, що на борту російського авіалайнера А321 була закладена бомба. Як відзначає видання, розвідувальні служби двох країн провели спільну операцію за допомогою системи супутникового стеження, яка дала змогу їм перехопити електронне листування між терористами.
Версію про детонації вибухового пристрою на борту російського лайнера підтримав і президент США Барак Обама. “Я думаю, є велика ймовірність того, що на борту була бомба”, – заявив американський лідер. США дуже серйозно ставляться до версії про теракт і збираються провести власне розслідування, стверджує президент Сполучених Штатів. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.5386 / 4.06MB / SQL:{query_count}