Причиною падіння російського літака став вибух

Джерело в слідчій комісії, що займається аналізом інфор­мації чорних скриньок Airbus A321, що 31 жовтня впав на Синайському півострові, повідомило, що причиною аварії став вибух у двигуні

Тим не менше експерти все ще не відкидають версію терактy.
Остаточні висновки можна буде робити після того, як буде проведена експертиза часток металу, знайдених у тілах пасажирів. Як виявилося, приблизно у 20-25 загиблих зафіксовані опіки й ушкодження вибухового характеру. Решта загинули від травм, характерних для падіння з великої висоти. Крім того, в тих самих тілах, що зазнали опіків, виявлено й шматки металу, схожі на шрапнель. Чи це уламки обшивки літака, чи осколки вибухового пристрою, – повинні з’ясувати експерти.
Серед них, до речі, буде й фахівець з України. Про це Інтерфаксу повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури. Про те, що до розслідування будуть залучені Україна і Білорусь, чиї громадяни також загинули в катастрофі, раніше заявляв й міністр транспорту Росії Максим Соколов.
На користь версії про вибух свідчить й повідомлення телеканалу CNN, який стверджує, що під час аварії А321 американський супутник зафіксував тепловий спалах у повітрі, що може вказувати на те, що вибух стався на борту авіалайнера до його удару об землю.
Нагадаємо, що літак російської авіакомпанії “Когалимавіа”, що слідував рейсом KGL9268 з Шарм-ель-Шейха в Петербург, розбився незабаром після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту літака перебувало 224 особи – 217 пасажирів, у тому числі 25 дітей і семеро членів екіпажу. Всі вони загинули. Майже всі загиблі – росіяни. Також на борту було четверо громадян України та один пасажир з Білорусі. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2903 / 4.06MB / SQL:{query_count}