Справу Івасюка поновили

Генпрокуратура поновила розслідування причин і обставин смерті відомого українського композитора, геніального автора "Червоної рути" Володимира Івасюка

Генпрокуратура поновила розслідування причин і обставин смерті відомого українського композитора, геніального автора "Червоної рути" Володимира Івасюка. За словами Юрія Бойченка, прес-секретаря Генпрокуратури, повернутися до цієї справи правоохоронців спонукали звернення сестер покійного та діячів культури.

Нагадаємо, Володимир Івасюк зник 24 квітня 1979 року, а 18 травня його тіло знайшли повішеним у Брюховицькому лісі неподалік Львова. За офі­ційною версією правоохоронців, молодий музикант покінчив життя самогубством, та рідні й друзі не визнали факту суїциду. В обставинах смерті Івасюка й досі залишається чимало запитань. Нововиявлені обставини тепер мають з'ясувати слідчі вже незалежної України.

"Справу поновлено від 26 січня цього року. До Львова вже виїхала слідчо-оперативна група з кількох осіб. Зараз вона проводить опитування свідків й з'ясовує обставини справи. Є питання, на які треба дати відповіді. Всі білі плями потрібно усунути", - сказав Юрій Бойченко. За його словами, справу курирує особисто заступник ген­прокурора Микола Голомша.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.7144 / 4.06MB / SQL:{query_count}