“Бацька” проти донбаських сепаратистів

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв притягнути до відповідальності білоруських громадян, що беруть участь у збройному конфлікті на території України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв притягнути до відповідальності білоруських громадян, що беруть участь у збройному конфлікті на території України, повідомляє інформаційне  агентство БЕЛТА. За словами Лукашенка, воювати в сусідню країну поїхали лише близько 20 громадян Білорусі. “Якщо ти пішов воювати – це значить вбивати – неважливо, на стороні Донбасу чи проти нього, але ми тебе покараємо”, – додав президент Білорусі.
Нагадаємо, що 18 серпня цього року Олександр Лукашенко на зустрічі з представниками білоруських силових відомств закликав до зміцнення кордону Білорусі з Україною. “Ми побоюємося, що в результаті того, що відбувається в Донбасі, до нас почнуть тягнулися різного роду елементи, непотрібні в Білорусі”, – зазначив Лукашенко.
Мінськ традиційно виступає як основний майданчик для переговорів щодо воєнного конфлікту в Донбасі. У лютому 2015 року тут відбулася зустріч лідерів країн “нормандської четвірки” (Україна, Росія, Франція, Німеччина), за підсумками якої прийняли комплекс заходів із виконання мінських угод, яких сторони досягли ще у вересні 2014-го. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9290 / 4.05MB / SQL:{query_count}