Собаку Путіна возили окремим літаком


Під нові американські санкції потрапила фінська компанія Airfix Aviation, літаками якої літали російські чиновники і улюблена собака президента Росії Володимира Путіна. Про це пише російське видання “Ведомости” з посиланням на людей з оточення наближеного до президента РФ олігарха Геннадія Тимченка, який раніше володів компанією. 
Видання нагадує, що раніше Airfix Aviation входила в “Авіа груп” Тимченка, і надавала послуги бізнес-авіації в аеропортах “Шереметьєво” (Москва) і “Пулково” (Санкт-Петербург). Передбачливий Тимченко (до речі, він не лише українець за національністю, а ще й закінчував середню школу в місті Болград Одеської області) встиг у 2014 році, до введення першої хвилі західних санкцій, продати Airfix Aviation своєму фінському партнеру Каю Паананену, який потрапив в останній санкційний список США.
“Ведомости” пишуть, що поки власником авіакомпанії був Геннадій Тимченко, фірма оперувала бізнес-джетами головних російських монополій: “Газпрому”, “Роснефти” і “Транснефти”. Люди з оточення олігарха розповіли, що літаками Airfix літали глава “Роснефти” Ігор Сєчін, перший віце-прем’єр РФ Ігор Шувалов, і навіть сам Володимир Путін, “якщо його подорож мала неофіційний характер”.
“Літаки Airfix Aviation перевозили дочок російського президента – Марію і Катерину, а також друга Марії Путіної – голландця Йоррита Фаассена. А в окремих випадках, коли Путін у далекому відрядженні сумував за своїм лабрадором Коні, собаку доставляли президенту літаком Airfix”, – пише видання.
В уряді РФ і адміністрації Путіна оприлюднену газетою інформацію спростовують. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков запевняє, що президент РФ літає тільки на літаках спеціального льотного загону “Росія” й іноді на військових бортах. “Іншими літаками або вертольотами він не користується”, – запевнив Пєсков.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7492 / 4.06MB / SQL:{query_count}