Українські вояки тренуються разом з НАТО


Відучора судно вітчизняних ВМС “Гетьман Сагайдачний” з гелікоптером Ка-27пч на борту бере участь у багатонаціональних навчаннях “Морський щит-2015” у західній частині Чорного моря. 
“Після виходу з порту Констанци (Румунія) фрегат українських ВМС у складі багатонаціонального тактичного з’єднання кораблів відпрацює завдання з проводки кораблів за тралами, з передачі вантажів, буксирування, оборони кораблів від повітряного та надводного противника, а також проведення морської операції з перехоплення”, – повідомили в Міністерстві оборони України. “Крім того, “Гетьман Сагайдачний” і вертоліт Ка-27пч будуть задіяні до тренувань з пошуку та стеження за підводним човном одиночним кораблем та у складі групи кораблів”, – йдеться в повідомленні.
Навчання триватимуть до 24 липня. У них, окрім українського фрегатa, беруть участь кораблі Румунії, Болгарії, Греції, Нідерландів, Португалії, США та Туреччини.
Також стало відомо, що у жовтні та листопаді українські вояки візьмуть участь y найбільших за останнє десятиліття військових навчаннях НАТО Trident Juncture-2015. Маневри проходитимуть, в основному, на території Іспанії, Італії та Португалії. Загалом планується задіяти 36 тисяч військовослужбовців із 30 країн. Крім членів Альянсу в навчаннях візьмуть участь сім країн-партнерів: Австралія, Австрія, Боснія, Фінляндія, Македонія, Швеція та Україна. “Звичайно, навчання набувають особливого значення через глобальні зміни в обстановці в галузі безпеки, зростання проблем на південних та східних кордонах Північноатлантичного альянсу, до яких НАТО продовжує адаптуватися”, – йдеться на сайті Альянсу.
Попередні масштабні навчання НАТО під назвою Strong Resolve пройшли у 2002 році у Норвегії та Польщі за участі 40 тисяч військовослужбовців з 15 країн членів-НАТО та 12 держав-партнерів Альянсу. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.3100 / 4.06MB / SQL:{query_count}