Беззуба Феміда

В українському судочинстві стало "доброю" традицією закривати справи, якщо до них причетні політики, посадовці різних рангів або їхні родичі.

В українському судочинстві стало "доброю" традицією закривати справи, якщо до них причетні політики, посадовці різних рангів або їхні родичі.

Так, Київський райсуд Одеси ухвалив рішення про призупинення досудового слідства у кримінальній справі щодо Фелікса Петросяна, звинуваченого у скоєнні ДТП, що призвела до загибелі водія "Ланоса" та пошкодження 11 автомобілів. Про це повідомляє УНІАН. 

Рішення ухвалено, зважаючи на поданий адвокатом позов про скасування постанови про порушення кримінальної справи, повідомили в Генеральній прокуратурі. Суд ухвалив рішення на підставі п. 4 ст. 206 Кримінального кодексу України. Розгляд кримінальної справи по суті призначено на 3 лютого.

У канцелярії з кримінальних справ Київського райсуду також повідомили, що "Апеляційний суд Одеської області виніс 26 січня постанову про скерування справи Петросяна на розгляд до Приморського райсуду міста".

Нагадаємо, 14 січня 2008 року слідчий Одеського обласного УВС порушив кримінальну справу за фактом аварії з тяжкими наслідками, спричиненої 18-річним сином заступника голови Одеської обласної ради Фелікса Петросяна.

Як встановила експертиза, студент Одеської національної юридичної академії Петросян керував автомобілем у нетверезому стані і внаслідок автоаварії на вулиці Вільямса завдав смертельних травм 26-річному водієві "Ланоса". У вересні слідчий одеської міліції закрив кримінальну справу "через відсутність складу злочину", однак прокуратура Одеської області витребувала справу на додатковий "розгляд обставин".

Зважаючи на суспільний резонанс справи, розслідування цього злочину глава МВС Юрій Луценко взяв під особистий контроль, запевнивши на прес-конференції в Одесі, що винного обов'язково покарають.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.4511 / 4.06MB / SQL:{query_count}