Український літак – одна із “зірок” Ле Бурже

Учора, 15 червня, в паризькому передмісті Ле Бурже розпочався 51-й міжнародний авіакосмічний салон. Загалом у комерційній виставці візьмуть участь понад 2260 компаній із 47 країн

фото: inforesist.org
Однією з головних новинок у Парижі стала розробка українського літакобудівного концерну “Антонов” – двомоторний військово-транспортний Ан-178, створений на базі цивільного близькомагістрального літака Ан-158. Ан-178 уперше піднявся в небо 7 травня цього року і вже успішно виконав серію випробувальних польотів загальною тривалістю близько 40 годин.
“Друга прем’єра – це проект легкого багатоцільового транспортного літака нового покоління Ан-132, призначеного для перевезення різних вантажів, масою понад дев’ять тонн, на ближніх і середньомагістральних маршрутах”, – повідомили в ДП “Антонов”.
Крім того, свої унікальні доробки в Ле Бурже привезли Запорізьке акціонерне товариство “Мотор Січ”, ДП “Івченко-Прогрес”, виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод ім. Макарова”, державне конструкторське бюро “Південне” ім. Янгеля та публічне акціонерне товариство “ФЕД”. Також у Ле Бурже представить власні програми й Державне космічне агентство України.
Також привертає увагу величезний авіалайнер CS300 канадської компанії Bombardier, який фахівці називають конкурентом Boeing 737 MAX і Airbus A320neo. Його головні особливості – двигуни нового покоління, фюзеляж з композитних матеріалів, покращена ергономіка салону. 
Вoeing привіз до Парижа нову подовжену версію 787-9 Dreamliner. А його головний конкурент – європейський авіабудівний концерн Airbus – представить новий далекомагістральний пасажирський літак Airbus A350 XWB та найбільший у світі серійний авіалайнер Airbus A380. У рамках салону також пройдуть презентації широкої лінійки гелікоптерів та транспортних літаків.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6512 / 4.08MB / SQL:{query_count}