Петербург дав ляпас Путіну

У Санкт-Петербурзі активісти руху “Весна” встановили на Марсовому полі поруч із похованнями жертв революцій та громадянської війни “надгробок” у пам’ять про російських солдатів, які загинули в Україні

фото: vk.com/spb_vesna
На “монументі” розмістили напис – “Невідомий солдат загинув на Донбасі в “мирний” час. Своїх не кидаємо, але ці не своїми й були. В. Путін”.
“Могила нового невідомого солдата, встановлена “Весною”, повинна нагадати про сотні й тисячі наших співвітчизників, відправлених Путіним на війну з Україною”, – ідеться в повідомленні активістів, опублікованому в соцмережі “ВКонтакте”.
“Про них брешуть, що вони перебувають у відпустці, що звільнилися, але все більше фактів точно свідчать про те, що російські солдати воюють на Донбасі та повертаються звідти з пораненнями або у трунах. Їхні могили ховають, про них мовчать, а родичі за обіцянки компенсацій брешуть, що солдати загинули на навчаннях. Але могили є: одна, театральна, – на Марсовому полі, безліч справжніх – по всій Росії”, – пишуть активісти.
Встановлення “пам’ят­ника” стало реакцією “Весни” на недавній указ Путіна, що засекретив втрати особового складу армії “в мирний час у період проведення спеціальних операцій”. “Це лицемірне і підле рішення продовжує політику російської влади: запаморочити солдатів пропагандою, відправити на війну та брехати потім, що їх ніколи й не було. Замість мирного часу маємо неоголошену війну з братнім народом”, – заявили активісти.
“Путін – воєнний злочинець, місце якому на лаві підсудних Гаазького трибуналу. Там він обов’язково й опиниться, якщо тільки раніше його не наздожене доля інших диктаторів, які воювали зі своїм народом”, – ідеться в повідомленні активістів “Весни”. Прес-секретар руху Антон Горбацевич пояснив, що метою акції було викрити російську владу у брехні, повідомляє Радіо Свобода.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4318 / 3.96MB / SQL:{query_count}