Остерігайтеся прослуховування

Якщо ви обіймаєте високу посаду - остерігайтеся прослуховування ваших телефонів і не лише правоохоронними органами України, але й злочинними групами.

Якщо ви обіймаєте високу посаду - остерігайтеся прослуховування ваших телефонів і не лише правоохоронними органами України, але й злочинними групами.

Три комплекси для прослуховування мобільних телефонів вилучила Служба безпеки України від початку року.

За словами заступника начальника управління із захисту інформаційних ресурсів Георгія Карпова, за допомогою комплексів прослуховували високопосадовців, зокрема, суддів, народних депутатів, бізнесменів тощо.

Георгій Карпов каже, що орі­єнтовна вартість одного комплексу становить близько 500 тис. євро, зона дії кожного з них - до 300 метрів від об'єкта спостереження. За його словами, за 2006 - 2008 роки вилучено всього три таких пристрої.

"Ці комплекси мають ознаки посилених комплексів", - заявив Карпов, додавши, що це безпрецедентний випадок, коли за такий короткий термін вилучено одразу три комплекси для прослуховування.

"У деяких випадках відомі й організатори, але в рамках слідст­ва ми зараз не можемо розголошувати імена", - зазначив Георгій Карпов. За його словами, ці комплекси іноземного виробництва: "Як правило, виробники цих комплексів перебувають за кордоном". Варто нагадати, що 9 грудня 2008 року в Запоріжжі працівники СБУ виявили і припинили діяльність злочинного угруповання, яке незаконно прослуховувало місцевих посадовців та підприємців.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0844 / 4.35MB / SQL:{query_count}