“Путіне, вишли грошей. Важко”

Президент Росії провів традиційну пряму лінію з населенням

фото: rulez-t.info
Судячи зі слів Путіна, міжнародні санкції та економічні проблеми – дрібнички, не варті уваги. Ба більше, вони, як виявилося, навіть корисні: “Нам потрібно використовувати ту ситуацію, що складається у зв’язку із санкціями, аби виходити на нові рубежі розвитку”. Ось так!
І далі: “Насправді уряду і центральному банку ці санкції тільки допомогли. Нам треба було корегувати нашу економічну політику – і це сталося, корекція відбулась”.
За рік із Росії вивели 150 млрд доларів капіталів: “Тут я нічого катастрофічного не бачу”. Підвищують ціни і заморожують зарплати: “Але в цілому зараз і рубль зміцнюється, і фондові ринки зростають”. Щоправда, є проблеми з молоком: “Загалом у Росії надої поки занизькі”. Але нічого – корівки виправляться.
Що думають звичайні росіяни про “успіхи” Володимира Володимировича Путіна, найкраще ілюструють два рухомі рядки, що виднілися на телеекранах: “Путіне, вишли грошей. Важко” та “Як прожити на 10 тисяч рублів у місяць? Хоча ніякий Путін не відповість на це питання”.
Зате Володимир Володимирович залюбки відповідав на питання глобальні: “Хочу наголосити: в нас нема мети відродити імперію! Але забезпечити гідне життя росіянам, які проживають у близьких для нас країнах СНД, ми можемо, розвиваючи взаємодію та співпрацю”. Судячи з усього, під “співпрацею” малися на увазі гумконвої, які возять чи то гречку, чи то набої до автоматів. 
Традиційно президент Російської Федерації лякав Захід: “Нікому не рекомендуємо вважати нас своїми ворогами. Ми воювати ні з ким не збираємось, але будемо зміцнювати, безумовно, свою обороноздатність… Я нагадаю слова імператора Олександра III, який сказав, що в Росії є тільки два союзники: армія і військовий флот”. 
Дісталося й Україні: “Сьогоднішнє керівництво України робить багато помилок, і результати будуть негативними... Ми, звичайно, не збираємося втручатися. Це не наша справа нав’язувати Україні той чи інший спосіб поведінки, але ми маємо право висловити свою думку”. Про Донбас: “Сьогоднішня українська влада своїми руками відрізує від себе Донбас... Кажу вам прямо і виразно: російських військ у Донбасі нема”. 
Судячи зі слів Путіна, в “ЛНР” і “ДНР” нема жодного політичного майбутнього: “Я думаю, що за умови виконання мінських домовленостей Донбас може знайти якісь елементи відновлення спільного політичного поля з Україною. Але в кінцевому результаті вирішальне слово має бути за людьми, які живуть на цій території. Значною мірою це залежатиме від гнучкості і політичної мудрості київського керівництва”.

Найяскравіші вислови Володимира Путіна

• “Ми будемо переслідувати терористів усюди. Ви вже мені вибачте, і в сортирі ми їх “замочимо””, – сказав як відрубав Путін у вересні 1999 року, будучи ще прем’єр-міністром. Відповідь одного з чеченських лідерів Хаттаба не забарилася:  “Ми будемо “мочити” війська Путіна, але не в сортирах. У туалетах у нас чисто”.
• “Останні вісім років я гарував як раб на галерах, із ранку до ночі”, – з прес-конференції 2008 року. 
• “Якби в бабусі були певні статеві ознаки, вона була б дідусем. Політика не терпить умовності” (2006).
• “Вона потонула”, – ще одна легендарна фраза, яка прозвучала у відповідь на питання журналіста CNN Ларрі Кінга про долю субмарини “Курськ” (2000). 
• Коли у 2008-ому Росія напала на Грузію, Путіна запитали, чи справді він пообіцяв “підвісити Саакашвілі за одне місце”. “Чому тільки за одне?” – здивувався Володимир Володимирович.
• Під час зустрічі з прем’єр-міністром Ізраїлю Ехудом Ольмертом у 2006-ому Путін передав привіт ізраїльському президентові Моше Кацаву, навколо якого саме закрутився сексуальний скандал: “Виявився дуже потужним чоловіком! Десятьох жінок зґвалтував! Ми всі йому заздримо”.
• У 2010-ому в Берліні під час зустрічі з німецькими бізнесменами Путін заявив, що Німеччина повинна бути вдячна Росії за розвиток економічних контактів: “Треба терміново бігти в магазин і купити нам пляшечку шнапсу”. Німці потім похмелялися три дні.
• Дуже емоційно колишній КДБіст відрегував у 2010-ому на провал російських шпигунів: “Людина все своє життя віддала служінню батьківщині, і знайшлася якась скотина, яка таких людей зрадила. Як вона буде дивитися в очі своїм дітям, свиня?!”
• Як виявилося, в дитинстві маленький Вова дуже хотів бути схожим на велику змію: “Є, звичайно, люди, які мають паспорт громадянина Російської Федерації, але діють у інтересах іноземної держави й на іноземні гроші. З ними теж будемо намагатися налагодити контакт, хоча часто це марно. Що можна сказати в цьому випадку? Ідіть до мене, бандерлоги! З дитинства люблю Кіплінга” (2011).
• “Ми самі всіх задушимо. Чого ви так боїтеся?” – відповідь Путіна на репліку одіозного Дмитра Кисельова про агресивну політику НАТО, яка викликає в нього “задушливе відчуття”.
• Торік на питання про те, коли країна побачить нову першу леді, Путін відповів коротко: “Мені спочатку колишню дружину заміж треба видати, а потім я вже про себе подумаю”. Аліна Кабаєва після цього, напевно, всю ніч у подушку плакала. 
Джерело: lenta.ru, lurkmore.to.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7203 / 4.12MB / SQL:{query_count}