Східна Європа готується до відбиття російської агресії

Польська прикордонна служба планує до червня запустити в експлуатацію шість спостережних веж на кордоні з російською Калінінградською областю

фото: wikimedia.org
Вежі заввишки 35 і 50 метрів (як 11-поверхові і 15-поверхові будинки) будуть змонтовані на різній відстані одна від одної вздовж усієї ділянки кордону, повідомляє польське інформаційне агентство РАР. Встановлене на вежах обладнання вартістю майже 4 млн доларів дозволить цілодобово відстежувати ситуацію в прикордонні. 
Також нагадаємо, що Польща розпочала активну модернізацію системи протиповітряної оборони та запустила масштабну програму військової перепідготовки резервістів. Крім того, вчора стало відомо, що на військовій базі в польському місті Мальборк до кінця серпня дислокуватимуться чотири бельгійські літаки F-16. 
Разом із польськими, італійськими (останні перебувають на території Литви) та іспанськими (які базуються на летовищах Естонії) винищувачами вони братимуть участь у місії повітряної поліції НАТО. Вона патрулює повітряний простір над Балтійським морем і країнами Балтії, де різко зросла активність російських військово-повітряних сил. “Із початку цього року в небі над Балтикою винищувачі союзників близько 20 разів перехоплювали російські військові літаки”, – повідомили в Альянсі. А протягом 2014 року авіація НАТО майже 150 разів перехоплювала російські літаки – це в чотири рази більше, ніж попереднього року. 
Вчора стало відомо, що бійці спецпідрозділів Латвії і США розпочали спільні навчання на військовій базі Адажі неподалік Риги. Маневри тривають у рамках операції Atlantic Resolve – забезпечення постійної присутності контингентів НАТО в трьох прибалтійських державах із метою демонстрації Естонії, Латвії і Литві солідарності союзників по Альянсу і гарантій безпеки балтійського регіону.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8932 / 4.06MB / SQL:{query_count}