Померла ще одна жертва російського солдата

Учора в лікарні помер шестимісячний Серж Аветисян, поранений 12 січня військово­службовцем російської бази у Вірменії Валерієм Пермяковим

похорон членів сім'ї Аветисян (фото: Reuters)
“Незважаючи на вжиті місцевими та закордонними фахівцями заходи, життєві показники дитини поліпшити не вдалося. У дитини розвинулася серцево-судинна, легенева, ниркова недостатність, що призвело до її смерті”, – повідомили в прес-службі міністерства охорони здоров’я Вірменії.
Серж був єдиним із сім’ї Аветисянів, хто вижив після нічного нападу озброєного автоматом російського солдата. Таким чином, кількість жертв трагедії досягла семи осіб. 
Підозрюваний у вбивстві – військовослужбовець 102-ї російської військової бази Валерій Пермяков – був затриманий під час спроби перетнути кордон Вірменії з Туреччиною. На допиті він зізнався у злочині.
Звіряче вбивство цілої сім’ї викликало хвилю протесту серед населення Вірменії. 14 січня жителі Гюмрі – обласного центру на півночі Вірменії   провели акцію біля російського консульства і 102-ї військової бази. Також протестну ходу було організовано біля резиденції президента Вірменії. Протестувальники вимагали видачі Пермякова вірменським правоохоронним органам та вивести російську базу з території Вірменії.
Серж був єдиним із сім’ї Аветисянів, хто вижив після нічного нападу озброєного автоматом російського солдата
15 січня похорон сім’ї Аветисян у Гюмрі перетворився на акцію протесту і сутички демонстрантів з поліцією, кількість постраждалих і арештованих сягнула кількох десятків.
Зазначимо, у минулому з російською базою в Гюмрі вже було пов’язано кілька трагічних подій. Навесні 2013 року на місцевому танковому полігоні загинули, підірвавшись на міні, двоє дітей. Тоді багато говорили про те, що полігон не був належним чином обгороджений, а російське командування мало покарати винних. Чи було це зроблено, досі невідомо. 
У 1999 році двоє російських військових відкрили стрілянину на місцевому ринку, убивши двох і поранивши, за різними даними, від 9 до 14 осіб. Того разу нападники отримали тривалі тюремні терміни.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3391 / 4.06MB / SQL:{query_count}