Лотерейний лохотрон

Міністерство фінансів України перевірить діяльність компанії "Українська національна лотерея" (УНЛ) на дотримання ліцензійних вимог. У разі підтвердження інформації про нецільове використання коштів джек-поту лотереї "Супер-Лото" будуть роз­глянуті питання про відміну ліцензії компанії УНЛ.

lotto.jpgМіністерство фінансів України перевірить діяльність компанії "Українська національна лотерея" (УНЛ) на дотримання ліцензійних вимог. У разі підтвердження інформації про нецільове використання коштів джек-поту лотереї "Супер-Лото" будуть роз­глянуті питання про відміну ліцензії компанії УНЛ.

Відповідне доручення дали у відповідь на повідомлення засобів масової інформації про те, що компанія "Українська національна лотерея" частину джек-поту лотереї "Супер-лото" у розмірі 10 млн грн перерахувала одній зі страхових компаній. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Оскільки за станом на 12 грудня 2008 року інформація про використання джек-поту на виплату страхових платежів у Міністерство не надходила, головне фінансове відомство здійснить позачергову перевірку компанії УНЛ щодо дотримання ліцензійних вимог із залученням, у разі потреби, працівників Контрольно-ревізійного управління (КРУ) і Державного казначейства. У разі підтвердження інформації про нецільове використання коштів джек-поту лотереї "Супер-Лото" будуть розглянуті питання про відміну ліцензії компанії УНЛ," - мовиться в повідомленні Мінфіну.

Нагадаємо, раніше організатор наймасовішої вітчизняної лотереї "Супер-Лото" - підприємство УНЛ відмовилося чекати, коли зірвуть джекпот (26,6 млн грн), і поділило його на свій розсуд.

Зокрема, 10 мільйонів від виграшу дісталися страховій компанії, назву якої лотерейники ретельно приховують. Хоча, згідно з правилами, виграш повинен був дістатися гравцеві, який вгадав 6 номерів із 52. Чиновники Міністерства фінансів, які відповідають за діяльність операторів грального бізнесу, всіляко відмовляються коментувати, що відбулося.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7894 / 4.36MB / SQL:{query_count}