Стримувачі розвитку

Росія експортує свою політику, щоби загальмувати розвиток країн із молодою демократією

Авторитарні країни, зокрема Росія, роблять усе можливе для того, щоби стримати розвиток демократії у світі. 
Таку думку висловив Крістофер Вокер, виконавчий директор Міжнародного форуму демократичних досліджень Національного фонду за демократію (США), інформує Радіо Свобода. Він, зокрема, переконаний, що Росія анексувала Крим, аби натиснути на Україну, не дати їй створити підзвітний уряд, оскільки розглядає це як загрозу своїй авторитарній системі.
“У випадку Росії про це свідчить анексія Криму. До прикладу, діяльність засобів масової інформації там наразі зведена до російських стандартів. По суті російський репресивний стандарт тепер запроваджений у ЗМІ півострова, політиці, громадянському суспільстві. А що зараз відбувається на сході України? Спостерігаємо (головно через провокації Росії) глибоку дестабілізацію країни. З огляду на те, що багато українців висловлює зацікавленість у менш корумпованій і більш підзвітній владі, цього дуже важко досягти, коли триває криза, спровокована на значній частині території країни Росією”, – зазначив Крістофер Вокер. 
Експерт наголосив, що це – одна з особливостей авторитарного підходу Росії до її зовнішньої політики. За його словами, країни, у яких глибоко репресивні системи ЗМІ, охоче беруть участь у діяльності ЗМІ інших держав.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6436 / 4.07MB / SQL:{query_count}