ТОП-5 найбільших хабарів в Україні

У Генеральній прокуратурі України розповіли про п’ять найбільших хабарів, які виявили правоохоронці цього року

Отож на першому місці хабар сумою 700 тис. доларів.
«Прокуратура Києва у вересні викрила арбітражного керівника процедурою банкрутства ТОВ за вимогою від представника цього товариства хабара за закінчення процедури санації та приховування порушень законодавства при здійсненні ТОВ фінансово-господарської діяльності”, – повідомив начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Володимир Кривуценко. 
Друге місце – 305 тис. доларів (2,5 млн грн). “Прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт щодо члена правління акціонерного товариства «Укрпрофтур», який підбурював підприємця до хабара за надання в оренду частини території автобази”, – каже представник прокуратури.
Найбільший хабар, зафіксований правоохоронцями, становить 700 тис. доларів
Третє місце – 225 тис. доларів (1,8 млн грн). “Таку неправомірну вигоду вимагали депутат Новофедорівської селищної ради Сакського району Криму і селищний голова за прийняття позитивного рішення з надання у власність земельних ділянок”, – повідомив Володимир Кривуценко, інформує УНН. На четвертому місці – хабар сумою 150 тис. доларів. В Одеській області, за даними слідства, арбітражний керівник вимагав та отримав хабар за те, що не вжив заходів щодо забезпечення вимог кредиторів при розгляді провадження у справі про банкрутство товариства.
На п’ятому місці – хабар сумою 130 тис. доларів, або 1,1 млн грн. “Кіцманський райсуд Чернівецької області розглядає кримінальне провадження за обвинуваченням голови Кам’янської сільради Сторожинецького району, який вимагав та отримав від підприємця хабар сумою 130 тис. доларів за надання в оренду земельної ділянки водного фонду площею 10 га”, – резюмує Володимир Кривуценко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1488 / 4.06MB / SQL:{query_count}