Донбас – найбільш корумпований регіон

Генпрокуратура України назвала найбільш корумповані області країни

Найбільшу кількість корупційних правопорушень у поточному році виявили в Донецькій, Дніпропетровській і Луганській областях. Про це повідомили в Генеральній прокуратурі України.
“Якщо говорити про ті регіони, в яких найбільша кількість обвинувальних актів (за здійснення корупційних правопорушень) скерована до суду, то це насамперед Донецька, Дніпропетровська та Луганська області”, – повідомив начальник Головного управління нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Володимир Кривуценко, інформує korrespondent.net.
Він зазначив, що в кожній з цих областей виявили понад 80 корупціонерів. Також велику кількість корупційних правопорушень виявлено у Києві, Харкові та Криму. Найпоширенішим правопорушенням, виявленими в 2013 році у сфері корупції, є порушення бюджетної системи – 20% від загальної кількості спрямованих до суду обвинувальних актів.
Також досить багато, а саме 12% від загальної кількості, виявлено корупційних правопорушень при здійсненні операцій із земельними ділянками.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3035 / 3.96MB / SQL:{query_count}