Які машини крадуть у Львові автозлодії?

До правоохоронців Львівщини надійшло 815 звернень від громадян про крадіжку з автомобіля

Про це інформує прес-служба міліції Львівщини. Кількість автомобілів на дорогах збільшується з кожним днем, тому цей вид злочину є досить актуальним та прибутковим. 
За даними статистики в 110 випадках з 815 злодії проникали в автомобіль шляхом вільного доступу – тобто, через відчинені дверцята. Це перший спосіб. 90 випадків – з тих самих 815 – для того, щоб проникнути всередину автомобіля, злодії пошкоджували двері або замки. 65 випадків – шляхом підбору ключа та 50 випадків – розбивали склоцеглою, каменем, замотаним у якусь ганчірку або свічкою від автомобіля.
Серед потерпілих жінки становлять 25 відсотків, чоловіки – відповідно 75. З автомобілів викрадають все, що має хоч якусь цінність. Предметами злочинного посягання стають магнітоли, навігатори, телефони, особисті речі, а також залишені в салоні автомобіля документи. Акумулятори, колеса та навісні багажники останнім часом теж привертають увагу злочинців. Для злодія, до речі, не має значення, де лежить його здобич: передні сидіння, задні, замкнений на ключ бардачок чи багажне відділення.
Улюблений час роботи злочинців – вечірній та нічний – з 20.00 до 02.00, обідній з 12.00 до 15.00, і всього 5% скоюють крадіжку з автомобілів з 18.00 до 19.00. Особливу уважність варто проявляти також у певних ситуаціях зранку і ввечері. 
Ще один цікавий момент – найчастіше речі викрадають з ВАЗівської класики. Друге місце – за автомобілями “Опель” і третє – “Міцубіші”, “Фольксвагенами” та “Рено”. Улюбленими місцями роботи злочинців є двори, стоянки без охорони та відеоспостереження, а також паркінги при популярних торговельно-розважальних центрах. Часто зацікавлення злодіїв викликають машини, залишені в малолюдних і погано освітлювальних місцях.
Улюблений час роботи злочинців – вечірній та нічний – з 20.00 до 02.00, обідній з 12.00 до 15.00
Існують і більш вишукані способи обікрасти авто – відволікти увагу і виманити водія на вулицю. Причиною може стати проколоте колесо, наїзд на якусь штучно створену перешкоду. Водій виходить із салону, щоб оцінити ситуацію, а в цей час з вашого автомобіля миттєво крадуть все, що встигнуть.
Отож правоохоронці радять, як найефективніше вберегтись від крадіжки з автомобіля. Передовсім,  варто бути уважними та не забувати зачиняти автомобіль, не відходити від автівки більше ніж на 10 метрів. Під час руху дверцята автомобіля теж повинні бути заблоковані. Паркуватись, а особливо залишати автомобіль на ніч, краще на стоянках із охороною та відеоспостереженням.
Якщо ж вберегтися не вдалось, то варто одразу телефонувати 102. За офіційними даними статистики – близько половини подібних злочинів розкривають по гарячих слідах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6728 / 4.07MB / SQL:{query_count}