Російський наркобарон переховується в Україні

В МВС зазначають, що він брав участь в організації наркотрафіку кокаїну до країн Європи та Африки

Російська поліція оголосила нагороду в мільйон рублів за інформацію про наркобарона Олега Тітова, який, за даними слідства, може переховуватися в Україні. Як зазначили в МВС, упродовж кількох років він брав участь в організації наркотрафіку кокаїну в країни Європи і Африки з Колумбії транзитом через Росію, інформує ua.korrespondent.net.
“Тітов був одним із лідерів і активним учасником міжнародного наркокартелю, протягом кількох років постачав сотнями кілограмів кокаїн з Колумбії транзитом через Росію до країн Європи та Африки”, – кажуть в МВС.
У ліквідації наркокартелю брали участь силовики з Росії, Великобританії і Панами. У підсумку всі організатори та основні учасники були знайдені і засуджені на терміни від 18-ти до 22-х років позбавлення волі. До 24-х років ув’язнення був засуджений засновник наркокартелю Лео Френсіс Морган. “На волі досі залишаються права рука і бухгалтер Моргана Волтерс і колишній громадянин Радянського союзу Олег Тітов, які, маючи великі кримінальні зв’язки у всьому світі, можуть і далі займатися злочинною діяльністю”, – зазначили в МВС.
Тітов, оголошений у розшук каналами Інтерполу, довгий час жив за підробленими документами в українському місті Макіївка, де встиг, за інформацією МВС, навіть створити сім’ю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.1485 / 4.05MB / SQL:{query_count}