Вирок Слюсарчуку може бути вже у жовтні

Під час розгляду кримінального провадження щодо Андрія Слюсарчука проведено близько 12 відеоконференцій

Вирок відомому “Доктору Пі” Андрієві Слюсарчуку може бути винесено у жовтні цього року. Про це 5 вересня під час Дня відкритих дверей у Сихівському райсуді Львова журналістам повідомив голова суду Сергій Лєсной, інформує zik.ua.
“У справі Слюсарчука практично завершується судове слідство. 20 вересня суддя Дулебко повернеться з відпустки. Я думаю, до кінця вересня завершиться судове розслідування. У перших числах жовтня – дебати і далі вирок”, – зазначив С. Лєсной.
Голова суду нагадав, що справа Слюсарчука перебуває на розгляді у Сихівському райсуді з 28 лютого цього року. Вона налічує 18 епізодів злочинної діяльності Слюсарчука, стільки ж потерпілих.
“Під час розгляду кримінального провадження щодо Андрія Слюсарчука проведено близько 12 відеоконференцій. Опитано свідків з різних міст України. Також у режимі відеоконференції допитано потерпілу Мальцову – матір дитини, яку лікував А. Слюсарчук, зараз вона перебуває в Іспанії. Відеоконференцію проведено з приміщення генконсульства України у місті Малага”, – розповів С. Лєсной.
Голова суду також зазначив, що впровадження відеоконференцій, відповідно до нового КПК, значно спростило процес допиту свідків. “Люди, особливо особи похилого віку, не вимушені були їхати 300-500 км до нашого суду, щоб взяти участь у судовому засіданні”, – зазначив С. Лєсной.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6794 / 4.06MB / SQL:{query_count}