На Львівщині створюють загін юних міліціонерів

Працівники кримінальної міліції у правах дітей розпочали формування загону юних міліціонерів

Про це інформує прес-служба міліції області. Зі слів т. в. о. начальника сектора кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВСУ у Львівській області Назарія Кобилецького, на початку цього літа було схвалено і погоджено “Положення про загін “Юний міліціонер Львівщини””, до складу якого мають увійти ліцеїсти Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут.
“Оскільки впродовж літа усі діти були на канікулах і лише у вересні приступили до навчання, то вже зараз розпочали формувати склад загону юних міліціонерів. Сам загін розпочне функціонування у жовтні”, - зауважив Назарій Кобилецький.
Відзначимо, що основними завданнями загону є: надання допомоги адміністрації ліцею (школи) і правоохоронним органам у запобіганні і недопущенні порушення громадського порядку, встановлених правил поведінки в начальному закладі, так і на прилеглій території; інформування адміністрації навчального закладу (ліцею) та підрозділів внутрішніх справ про вчинені, або ті, що готуються, злочини або правопорушення; сприяння адміністрації навчального закладу (ліцею) в проведенні заходів, направлених на підтримку правопорядку в навчальному закладі та  на прилеглій території.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.5886 / 4.05MB / SQL:{query_count}