Машини, які щезли…

Зниклі зі штрафмайданчика авто знайшли в пунктах прийому металу

Близько 70 автомобілів із 148, які зникли зі штрафмайданчика, вилучено в різних місцях, зокрема у пунктах прийому металу. Про це вчора повідомив  начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк (на фото).
Він сказав, що особисто ініціював аудит на штрафмайданчиках, що триває від початку квітня. Завершиться перевірка 15-16 липня, тоді й оприлюднять остаточну цифру зниклих автомобілів, інформує zaxid.net.  З його слів, на сьогодні значну кількість матеріалів передали у прокуратуру, відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.364.  “Міліція сама свідомо пішла на те, щоб провести перевірку”, – сказав Олександр Рудяк. Він наголосив, що власники давно відмовилися від цих авто і жодної заяви від них не було.
За його словами, вартість перебування цих авто на штрафмайданчику давно вже перевищила вартість самих транспортних засобів. Дорогих іномарок серед цих автомобілів не було. “Більшість були пошкоджені у ДТП і були в поганому стані”, – зазначив головний міліціонер Львівщини. 90% машин не підлягали реставрації.
На запитання, чи комусь із працівників міліції в рамках кримінального провадження вручено повідомлення про підозру, Олександр Рудяк сказав, що ні. Інформації про те, що міліціонери продавали ці авто власникам за 500 доларів, він не підтвердив.
27 червня прокуратура області повідомила, що міліціонери використовували авто, які перебували на арешт майданчику в селі Солонка Пустомитівського району. Йшлося про зникнення 148 транспортних засобів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1113 / 4.05MB / SQL:{query_count}