Спинили, перевірили і конфіскували

Українець “нафарширував” іномарку контрабандними цигарками та зібрався до Польщі

Українець “нафарширував” іномарку контрабандними цигарками та зібрався до Польщі

У пункті пропуску “Шегині”, що на Львівщині, працівники Міністерства доходів і зборів виявили автомобіль “Рено-Лагуна” громадянина України, в якому чоловік віз до Польщі майже 4 тисячі пачок сигарет різних марок. Для цього він вирішив скористатися смугою спрощеного митного контролю “зелений коридор”.

Під час візуального огляду  автомобіля  виникла підозра щодо наявності у ньому товарів, які підлягають обкладенню податками, або є обмеженими до переміщення через митний кордон України. Автомобіль скерували у бокс  поглибленого огляду транспортних засобів.

Навколо двигуна, між днищем і вихлопною трубою виявили цигарки, зашиті металевими листами. Оскільки автомобіль працював на газі, то кмітливий водій вирішив використати і порожнину паливного баку, вклавши у нього сигарети через верхній отвір. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Львівській області. 

Частина виявлених цигарок була з українськими акцизними марками, а решта – без них. Відтак чоловік хотів перевезти через кордон цигарки  з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням тайників.Цигарки та авто вилучили. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4582 / 4.07MB / SQL:{query_count}