Львівські хабарники і корупціонери

У 2012 році прокуратура Львівщини скерувала до суду з обвинувальним висновком 52 кримінальні справи про корупційні злочини (це восьме місце у державі).

У 2012 році прокуратура Львівщини скерувала до суду з обвинувальним висновком 52 кримінальні справи про корупційні злочини (це восьме місце у державі).

Про це зазначено у довідці проекту Програми запобігання та протидії корупції у Львівській області на 2013-2015 роки, оприлюдненій на сайті Львівської облради.
Зокрема до суду скеровано 33 справи про хабарництво, вісім – про зловживання владою і службовим становищем, п’ять – про комерційний підкуп, по дві – про зловживання впливом, перевищення влади та привласнення майна. 
Серед осіб, притягнутих до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних злочинів: заступник керівника Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, керівник Львівського обласного управління водних ресурсів, два керівники управлінь Львівської ОДА, працівники державної виконавчої та податкової служб, працівники митниці і органів внутрішніх справ, системи охорони здоров’я, службовці державних адміністрацій і місцевого самоврядування, службові особи юридичних осіб приватного права.
За порушеними та скерованими до суду справами до відповідальності притягуються чотири державні службовці четвертої категорії посад.
Припинено діяльність організованої злочинної групи з корупційними зв’язками, до складу якої входило три особи (керівник митного поста та двоє митних брокерів), які незаконно отримали хабарі на загальну суму 254 тис. гривень.
Заподіяно корупційними злочинами збитків на суму 1 млн 126 тис. грн, з яких відшкодовано 424 тис. гривень. Накладено арешт на майно на суму понад 8,5 мільйона гривень. Вилучено майна та цінностей на суму понад 1 млн грн, висунуто позовів на суму 500 тис. гривень. 
Складено 68 протоколів про вчинення корупційних правопорушень, з них прокурорами – 33, Управлінням Служби безпеки України у Львівській області – 18, Управлінням боротьби з організованою злочинністю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області – 15, відділом внутрішньої безпеки Державної податкової служби у Львівській області – два.

ДО ТЕМИ

Загалом органами прокуратури області впродовж 2012-го порушено понад  50 кримінальних справ за фактами вчинення службових злочинів посадовими особами органів державного управління та контролю. Внесено 45 подань на усунення причин та умов, що сприяють корупційним проявам, до відповідальності притягнуто 76 службових осіб, звільнено 11 посадових осіб, скасовано чотири неправомірні акти. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6279 / 4.07MB / SQL:{query_count}