Освітянська оборудка

У Львові судитимуть бухгалтера та директора школи за махінації з бюджетними коштами

У Львові судитимуть бухгалтера та директора школи за махінації з бюджетними коштами

Прокуратурою Львова скеровано до суду кримінальну справу проти головного бухгалтера та директора спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи, унаслідок дій яких державі завдано майже 600 тис. грн збитків. Цю суму бюджетних коштів незаконно одержала на власний рахунок бухгалтер навчального закладу. Для цього вона систематично впродовж січня 2010 – квітня 2012 року вносила до фінансових документів завідомо недостовірні дані про завищені суми нарахованої заробітної плати працівникам установи.

Відтак бухгалтеру висунули обвинувачення у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення).

Зараз для неї обрали запобіжний захід у вигляді застави – 100 тис. грн.

А директора цієї школи за те, що не проконтролював діяльність підпорядкованого йому працівника і допустив незаконне привласнення бюджетних коштів, обвинувачують у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Обох посадових осіб відсторонили від займаних посад та наклали арешт на їхнє майно у сумі майже 320 тис. грн. 

Крім цього, прокуратурою заявлений позов до суду про відшкодування державі 600 тис. грн збитків, завданих обвинуваченими, інформує прес-служба прокуратури у Львівській області. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2717 / 4.06MB / SQL:{query_count}