Стежити за бюлетенями і порядком

Під час виборів на Львівщині до охорони громадського порядку залучили понад дві тисячі працівників органів внутрішніх справ.

Під час виборів на Львівщині до охорони громадського порядку залучили понад дві тисячі працівників органів внутрішніх справ.

І ще близько семисот осіб – помічників дільничних інспекторів міліції та членів громадських формувань. Усього в області налічується
2 156 виборчих дільниць, із них у Львові – 307. Як зазначив головний правоохоронець області Олександр Рудяк, у день виборів працівники міліції зможуть перебувати на дільницях лише у випадку облаштованих там спеціальних кімнат. Якщо ж їх не буде, то правоохоронці будуть за межами дільниць але в межах зорової досяжності виборчої дільниці. Про це інформує прес-служба обласної міліції. Головний міліціонер Львівщини наголосив, що міліція не втручалася і не втручатиметься у виборчий процес. “Міліція була, є і буде поза політикою. Буду радий з того, що на Львівщині не буде порушено громадський порядок, а щодо інших моментів, то нехай вибори пройдуть чесно і прозоро, переможуть найкращі, які понад усе подобаються народу”, – сказав він. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3918 / 4.05MB / SQL:{query_count}