Стережіться аферисток!

На Львівщині зафіксували 21 факт, коли шахрайки знімали пристріт за гроші 

На Львівщині зафіксували 21 факт, коли шахрайки знімали пристріт за гроші 

З початку року право­охоронці зафіксували 21 факт шахрайства: видурювання грошей та ювелірних виробів для “зняття” пристріту. Про це інформує прес-центр обласної міліції.

Як розповіли правоохоронці, майбутню жертву шахрайки бачать здалеку в людних місцях. Підходять до заклопотаної чи засмученої людини і завченими фразами розповідають про її проблеми.

А оскільки люди в  більшості випадків звикли звинувачувати у своїх негараздах когось іншого або ж нарікати на несприятливі життєві обставини, то охоче вірять, що їм “пороблено”. І коли з’являється особа, котра розуміє їх та ще й пропонує вирішити проблему, зовсім втрачають пильність. Шахраї знаходять причину всіх бід – на ювелірні вироби чи гроші наслали прокляття – і залюбки беруться допомогти людям.

Як розповідає заступник начальника відділу розкриття майнових злочинів управління карного розшуку ГУ МВСУ у Львівській області Володимир Хаба, не варто розпочинати з такими особами розмову, погоджуватись на їхні шахрайські пропозиції, не віддавати їм коштовності чи гроші. 

Крім того, необхідно пояснити дітям, що з незнайомцями не можна спілкуватись на вулиці, давати їм свою адресу, інформацію про батьків, віддавати для здійснення дзвінка свій мобільний телефон. Працівники міліції закликають громадян бути пильними і у випадку появи підозрілих осіб інформувати  правоохоронні органи за номером телефону – 102. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9516 / 4.06MB / SQL:{query_count}