Зріз знань правоохоронців

Львівські міліціонери вивчають новий Кримінально-процесуальний кодекс

Львівські міліціонери вивчають новий Кримінально-процесуальний кодекс

Правоохоронці Львів­щини – серед тих, хто найкраще в Україні показав своє знання нового Кримінально-процесуального кодексу України, який набуде чинності з 19 листопада 2012 року. Про це інформує прес-центр міліції області. 

Як зазначив головний правоохоронець Львівщини Олександр Рудяк, лише один керівник слідчого підрозділу склав іспит на знання нового Кримінально-процесуального кодексу на “двійку”. Всі інші (а це керівники міськрайорганів міліції) отримали оцінки “добре” та “відмінно” і лише двоє – “задовільно”.

Зі слів очільника обласної міліції, у тестах зі знання нового КПК було передбачено 20 запитань, на які відводили лише 20 хвилин. “Доступу до будь-яких ключів чи паролів до системи ми не мали. Тести надходили до нас із Києва у режимі онлайн”, – запевняє Олександр Рудяк.

Щодо всього особового складу органів внутрішніх справ Львівської області, то вони й далі  вивчають основи нового КПК. Заняття проводять двічі на тиждень. Генерал міліції Рудяк висловив переконання, що до набуття чинності нового Кримінально-процесуального кодексу України всі без винятку працівники ОВС повинні бути готовими до передбачуваних змін, яких, згідно з новим КПК, буде чимало. 

Збільшать кількість працівників слідства, у слідчому підрозділі будуть запроваджені певні посади. Разом із тим, відповідно до нового КПК, суттєво побільшає кримінальних справ, оскільки і в цьому Кодексі є поняття “кримінальний проступок”, за який притягуватимуть до кримінальної відповідальності.

Як зазначив у інтерв’ю “Пошті” Олександр Рудяк, прийняття нового КПК для пересічної людини означає насамперед те, що не буде відмовних матеріалів. “Буде набагато більше виправдальних вироків. Основний принцип нового КПК – досить серйозна змагальність у процесі. В правоохоронців роботи буде не менше, а більше. Загалом новий КПК України світовою спільнотою визнаний як один із найбільш демократичних у світі”, – акцентував виданню у вересні очільник міліції області.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0314 / 4.07MB / SQL:{query_count}