Кримінальні новини: телеграф

Посилений режим для міліції 

Від суботи, 20 жовтня, українські правоохоронці перейшли на посилений варіант несення служби у зв’язку з парламентськими виборами в Україні. 
“Із часу доправлення бюлетенів із окружних у територіальні виборчі комісії міліція працюватиме цілодобово. Щойно виборча документація потрапляє в територіальні виборчі комісії, ми беремо її під цілодобову охорону”, – каже  заступник міністра МВС Вік­тор Ратушняк. У день голосування для охорони громадського порядку залучать 65-70 тис. міліціянтів. 

Жертви та злочинці Львівщини 

Цьогоріч жертвами злочинів на Львівщині стали 7,8 тис. людей, про що інформують в обласному управлінні статистики. Серед потерпілих – 2,6 тис. жінок, 374 пенсіонери, 292 неповнолітніх. Найбільше потерпіло від крадіжок – 4,9 тис. осіб. В області у 2012-му зафіксовано 5,6 тис. крадіжок приватної власності, серед яких 657 (11,8%) – крадіжки  з помешкань. Міліціянти виявили 5,6 тис. осіб, що вчинили злочини. Майже кожен третій із осіб, притягнутих до відповідальності за злочини, раніше вже ставав на злочинний шлях, кожен шостий перебував у стані алкогольного сп’яніння, безробітні становили 33,6%. На момент скоєння злочину не працювали і не навчалися 2,3 тис. осіб (41,7%). Із числа виявлених осіб – 118 були учнями середніх навчальних закладів, 51 – учнями професійно-технічних навчальних закладів, 20 – студентами вищих навчальних закладів. 

Суд для брокера 

Прокуратура Львівщини скерувала до суду кримінальну справу стосовно митного брокера, повідомляє прес-служба Прокуратури Львівської області. Брокер упродовж 2011-2012 рр. неодноразово одержував неправомірну вигоду від осіб на загальну суму 27 тис. грн, а також виробляв та використовував завідомо підроблені документи. За таку “подяку” посадовець пришвидшував процедури митного оформлення транспортних засобів.

Грабіжник сяде за вбивство 

Проти чоловіка, який скоїв розбійний напад та умисне вбивство мешканки Жовкви, затверджено обвинувачувальний вирок у кримінальній справі. Про це інформує прес-служба Прокуратури Львівщини. Так, у липні цей чоловік намагався пограбувати помешкання мешканки Жовкви, але жінка спіймала його “на гарячому”. Зловмисник жорстоко почав бити жінку, яка від отриманих травм померла на місці. Викравши майно (на суму понад  3,8 тис. грн), він залишив місце події. Вину чоловіка доведено і тепер на нього очікує позбавлення волі від 7 до 15 років або ж довічне позбавлення волі. Цей чоловік лише на території Жовківського району вчинив більше 10-ти крадіжок.

Побив екс-дружину та тещу 

У Стрию чоловік, який прийшов побачитись зі своїм сином, побив колишню дружину та її матір. Як зазначають у прес-службі міліції, подружжя розлучилось ще два роки тому і їх син час від часу бачився з батьком. Так, 30-річний чоловік прийшов до сина п’яним, схопив його на руки і, незважаючи на те, що хлопчик не був відповідно вдягнений, хотів вийти з ним на вулицю. Вмовлянь екс-дружини не слухав. Тому у конфлікт втрутилась 52-річна бабуся дитини. Як наслідок – побив обох жінок.
28-річна постраждала спочатку звернулась до правоохоронців, повідомивши про побиття, а далі прийшла в суд з вимогою порушити кримінальну справу проти її екс-чоловіка. За рішенням суду щодо чоловіка порушили  кримінальну справу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7990 / 4.08MB / SQL:{query_count}