Резонансний злочин

Марокканцю висунули обвинувачення у вбивстві відомого львівського  травматолога 

Марокканцю висунули обвинувачення у вбивстві відомого львівського  травматолога 

Міліція розслідує всі версії загибелі завідувача травматологічного відділенням 8-ої клінічної лікарні Львова, професора Леона Фрайфельда. Про це учора повідомив головний правоохоронець Львова Сергій Зюбаненко. “Слідство розглядає багато версій, однак наразі виглядає на те, що вбивство трапилось на ґрунті раптово виниклої неприязні”, – сказав Сергій Зюбаненко, інформує “Львівський портал”. 

Зі слів начальника львівської міліції, інцидент стався 19 жовтня близько 06.00 поблизу будинку № 65 на вул. Пекарській. Перехожі побачили, як один чоловік б’є ногами іншого, який уже лежав на землі. “З показів свідків випливає, що затриманий буквально стрибав по загиблому. Люди намагались його відтягти, почалася шарпанина, однак невдовзі під’їхав патрульний автомобіль і зловмисника затримали вже правоохоронці”, – каже Сергій Зюбаненко.

Як зазначив головний міліціонер Львова, свідків було четверо і вони твердять, що підозрюваний був у стані алкогольного сп’яніння. Відібрано зразки крові підозрюваного для проведення експертизи. Відтак, офіційно сказати під дією яких речовин перебував підозрюваний, міліція наразі не може.

У квітні цього року 26-річного затриманого громадянина Марокко відрахували з медичного вишу, однак за попередніми даними він продовжував навчання в одному з ВНЗ на юридичній спеціалізації. Зюбаненко повідомив, що подані офіційні запити у всі львівські вищі навчальні заклади, але відповіді, де б підтверджувалась така інформація ще не надійшли.

Затриманий категорично не хоче спілкуватися з міліцією. Як розповів Зюбаненко, спочатку молодик удавав, що не розуміє ні української, ні російської мов, потім “забув свою рідну мову і почав говорити по-французьки”. Але коли знайшовся перекладач із французької, то затриманий замовк і надалі показів не дає.

Відповідаючи на запитання, Зюбаненко підтвердив, що раніше цього чоловіка уже притягували до адмінвідповідальності, але правоохоронець не зміг сказати за що саме. Водночас він зауважив, що вже опитані особи, які знають затриманого по навчанню, характеризували його як людину агресивну й схильну до того, щоб розпускати руки. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3367 / 4.07MB / SQL:{query_count}