“Воїн світла” на тракторі

У Дніпропетровську тракторист назвав себе "воїном світла" і погрожував міліціонерам. Як згодом з'ясувало слідство, перед цим він викурив три сигарети з наркотичною речовиною.

У Дніпропетровську тракторист назвав себе "воїном світла" і погрожував міліціонерам. Як згодом з'ясувало слідство, перед цим він викурив три сигарети з наркотичною речовиною.

Інцидент стався у вівторок, 8 жовтня, о 4:00. Охоронець автосалону в Дніпропетровську звернувся в міліцію, повідомивши, що на стоянку автомобілів заїхав тракторист і почав бігати поміж автомобілями, розмахуючи ножем і викрикуючи щось схоже на заклинання. До автостоянки виїхав наряд ДАІ. Про це повідомляє "Кореспондент".

Помітивши правоохорон­ців, хуліган поспішив зникнути на своєму тракторі марки JCB. Почалося переслідування. Однак через певний час тракторист розвернув трактор на 180 градусів і опустив ківш, після чого ховатися від переслідування змушені були інспектори ДАІ. Зі змінним успіхом обох сторін погоня тривала близько 10 хвилин. Тракторист періодично викрикував з вікна, що міліціонери - воїни тьми й демони. Ті викликали на підмогу співробітників Червоногвардійського РВВС. Останні прибули на місце події на автомобілі ВАЗ. Однак на той час трактор, врізавшись у ворота комбайнового заводу, затих. Хуліган з ножем намагався чинити опір співробітникам правоохоронних органів, однак його без зусиль вдалося за­арештувати й доправити до Червоногвардійського РВ мілі­ції. На допиті чоловік назвався іменем персонажа Золотого теляти - Адамом Казимировичем Козлевичем.

Заарештований запевнив міліціонерів, що він не вживав алкоголю. Натомість курив "траву, приблизно три цигарки". Він згадав, що купує наркотик у "Ваньки з Перепещіно". Свої дії він мотивував "баченням зверху". Тракторист запевнив слід­ство, що вбивати співробітників правоохоронних органів не збирався - з ножем він лише хотів їх "повернути до любові божественної й наставити на шлях праведний". Чоловік розповів, що раніше чотири роки провів у в'язниці. "А той, хто не сидів, то, значить, й не мужик!" - також зазначив він. Тепер порушникові громадського порядку загрожує позбавлення волі за обвинуваченням у злісному хуліганстві й нападі на правоохоронців при виконанні ними службових обов'язків. "На все є воля зверху!" - прокоментував це затриманий.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6134 / 4.07MB / SQL:{query_count}