Зухвале пограбування «Суботньої пошти»

Незважаючи ні на що, газета залишається зі своїми читачами і готується до виходу у новому форматі

Незважаючи ні на що, газета залишається зі своїми читачами і готується до виходу у новому форматі

1.jpg 

Під приціл злодіїв цього тижня потрапив тижневик «Суботня пошта», засновником та видавцем якого є ТзОВ «Професійна Ліга». Вперше за 13-річну історію свого виходу. Зухвале та цинічне пограбування редакції, яка розташована на проспекті Т. Шевченка, 23 (поряд - Львівська обласна прокуратура та Галицький райвідділ міліції Львова), сталося у ніч з 5 на 6 травня. Про те, що у редакції  побували непрохані гості працівники газети дізналися вранці у вівторок, прийшовши на роботу.

Злодії виламали двоє вхідних дерев’яних дверей, обладнаних металевою решіткою (яку, схоже, відімкнули ключем), поцупили нову оргтехніку: два системні блоки, два монітори TFT, багатофункціональний поліграфічний пристрій (ксерокс, сканер, принтер), ноутбук, три клавіатури, три маніпулятори, переносний вінчестер, модем, цифровий диктофон. Окрім того, незнайомці зламали сейф у кабінеті виконавчого директора редакції. Цікаво, що зі сейфу, який, як кажуть правоохоронці, намагалися зламати чимось дуже важким, не вкрали ні печатки ТзОВ «Професійна Ліга», ні жодного документа. Злодії також викрали особисті речі журналістів (зокрема, діловий портфель). Не погребували навіть 400-грамовою банкою кави!
 
На місці події вранці 6 травня приїхали начальник міського управління міліції Ігор Цікало та в. о. начальника Галицького райвідділу міліції Іван Жилюк. Працювала слідчо-оперативна група ГУ МВС України у Львівській області. Як поінформували «СП» у прес-центрі обласного управління міліції, з місця події правоохоронці вилучили сім прозорих липких стрічок зі слідами пальців рук (вони зараз на експертизі), два відрізки паперу зі слідами підошв взуття, циліндричний механізм замка вхідних дверей, кришку зі замка сейфу із слідами пошкодження. Міліціонери опитали мешканців будинку, де розташована редакція, але «ніхто нічого не бачив і не чув». До речі, поверхом нижче редакції розташовано відділення одного з банків, яке не обладнане системою відеоспостереження.

Розслідування пограбування редакції «Суботньої пошти» перебуває на контролі у начальника ГУ МВСУ у Львівській області Василя Пісного. Поінформовані про злочин і у Міністерстві внутрішніх справ України.

Як повідомив начальник міського управління міліції Ігор Цікало, слідство розглядає низку версій злочину, серед яких: злодіїв цікавила нова офісна техніка з метою наживи, а також те, що інцидент може бути пов’язаний з професійною діяльністю. Порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 185 КК України «Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому». За це передбачено покарання терміном від 3 до 6 років.

Пограбування, як ви можете пересвідчитися, зовсім не завадило виходу друком цього номера. І, як запевняє читачів головний редактор «Суботньої пошти» Ігор Гулик, незважаючи на візит злодіїв, 5 червня, напередодні Дня журналіста, тижневик вийде друком у новому форматі. Редакція припускає, що, можливо, хтось справді хотів зірвати вихід саме оновленого видання.

Принагідно звертаємося до мешканців Львова, які могли стати свідками події з проханням повідомити інформацію, яка може бути корисною у розслідуванні злочину. Інформацію просимо повідомляти за телефоном редакції 261-61-62, або за 72-90-66 (телефон чергового Галицького райвідділу міліції м. Львова). Конфіденційність обіцяємо, винагороду – також.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3013 / 3.99MB / SQL:{query_count}