Не можна в Україну!

СБУ вже має список осіб, яким заборонено в’їжджати в нашу країну на час Євро-2012

СБУ вже має список осіб, яким заборонено в’їжджати в нашу країну на час Євро-2012

СБУ разом з іноземними колегами склала список осіб, яким через неблагонадійність заборонено в’їзд в Україну під час проведення фінальної частини Євро-2012. Про це повідомив керівник Антитерористичного центру при СБУ – перший заступник голови СБУ Петро Шатковський.

“Тим особам, яких ми власним ресурсом, завдяки нашим іноземним партнерам – спецслужбам іноземних держав, ідентифікували як причетних до тієї чи іншої терористичної організації, на сьогодні уже заборонено в’їзд в Україну”, – сказав він, інформує УНІАН. 

За словами Петра Шатковського, рішення про видворення іноземних громадян, які під час Євро-2012 скоять правопорушення, що межуватимуть із злочином, також будуть прийматися в індивідуальному порядку, на що має право перший заступник голови СБУ.

При цьому Петро Шатковський наголосив, що процедура прийняття таких рішень “надзвичайно ретельно виписана, відповідний нормативний підзаконний акт зареєстрований в Мін’юсті”.

“Для нас що іноземець, що громадянин України перед законом рівні”, – запевнив перший заступник голови СБУ, зауваживши, що стосовно українських громадян, які скоюватимуть правопорушення, що межують із злочином, виписано відповідні заходи, такі як роз’яснення, попередження.

“Така робота проводилася і проводиться, а зараз інтенсифікована”, – зазначив він. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4072 / 3.96MB / SQL:{query_count}