Відреагувати на жорстокість

Міська прокуратура перевіряє підставність скарг захисників тварин на бездіяльність правоохоронців 

Міська прокуратура перевіряє підставність скарг захисників тварин на бездіяльність правоохоронців 

До прокуратури Львова надійшло звернення голови ГО “Львівське товариство захисту тварин” Н. Кузнєцової щодо численних випадків жорстокого поводження з тваринами на території міста Львова та бездіяльності щодо цього територіальних підрозділів органів внутрішніх справ міста. Про це “Пошті” повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.
Згідно з викладеною у зверненні інформацією, впродовж 2011-го до райвідділів міліції міста скеровано близько 60 звернень громадян та громадських організацій із приводу жорстокого поводження з тваринами. Водночас заходів реагування, спрямованих на встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності, працівники міліції міста не вживають.
Як наслідок – прокуратура Львова організувала проведення перевірки з цих  питань у діяльності піднаглядних районних відділів міліції, на території обслуговування яких мали місце згадані факти, та скеровано відповідні доручення прокурорам районів міста Львова. Триває перевірка, а її хід взято на контроль прокуратури Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7465 / 4.06MB / SQL:{query_count}