Етапувати довічників

Після сокальської пожежі з Львівщини вивезуть усіх, засуджених до довічного ув’язнення 

Після сокальської пожежі з Львівщини вивезуть усіх, засуджених до довічного ув’язнення 

У пенітенціарних установах Львівської області немає належних умов для утримання в’язнів-довічників. Тому всіх засуджених на довічне ув’язнення, які перебували у Сокальській колонії, яка горіла, етапують в тюрми в 
інших областях України. Про це повідомив начальник управління Департаменту виконання покарань у Львівській області Михайло Дзюдзь, інформує «Львівський портал». 

ДО ТЕМИ

Під час сесії Львівської облради 10 квітня мають розглянути питання щодо подій у Сокальській колонії та загалом програму щодо утримання пенітенціарних закладів. На цю програму планується виділити фінансування в розмірі 1 млн грн. 

«В’язнів розміщено у СІЗО і по всіх установах області. 70 осіб розвезли зі 110-ї установи у 40-у, а також в інші львівські установи – у 30 та 48. Мова про 122 чоловік. Усі довічники перебувають у СІЗО, чекають нарядів по всій Україні. У нас нема – в установах Львівщини – умов тримати довічників. Усі  68 осіб будуть етаповані в інші області», – каже Михайло Дзюдзь.
Упродовж місяця планують вирішити питання переведення в’язнів.
Водночас Михайло Дзюдзь не сказав, у скільки обійшлися евакуація в’язнів із Сокальської колонії та їх перевезення в інші тюрми.
«Важко підрахувати витрати. Десятки тисяч не менше. Підняли «Беркут», спецпідрозділи, внутрішні війська, важко оцінити людський ресурс.
Ці люди мають 5-8-18 людських душ на совісті, це не прості засуджені, ув’язнені, коли там комусь у писок дав чи кольоровий метал вкрав. Це люди, які скоїли серйозні злочини і мають серйозні терміни – довічне позбавлення волі. Треба з ними рахуватися, бо їх нічого не тримає, вони здатні на все, щоб скористатися моментом», – сказав він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5584 / 4.07MB / SQL:{query_count}