Суд для хабарників

Прокуратура Львівщини скерувала до суду дві кримінальні справи проти працівників митниці та органів внутрішніх справ, яких звинувачують у хабарництві.

Прокуратура Львівщини скерувала до суду дві кримінальні справи проти працівників митниці та органів внутрішніх справ, яких звинувачують у хабарництві.

Про це “Пошті” повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Так, управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з оргзлочинністю і корупцією прокуратури Львівської області закінчено досудове слідство у кримінальній справі про обвинувачення двох інспекторів одного з митних постів Львівської митниці у зловживанні владою і службовим становищем, а також у вимаганні та неод­норазовому одержанні хабарів (ст.ст.368 ч.3, 364 ч. 3 КК України.)
Зокрема, ці митники упродовж жовтня 2011-го систематично вимагали та одержували хабарі від перевізників за пришвидшення процедур митного оформлення товарів і сприяння у переміщенні на митну територію України вантажів без оподаткування. Обох працівників звільнили з роботи в митних органах.
Крім цього, відділ із розслідування злочинів щодо корупційних діянь управління нагляду прокуратури області скерував до суду кримінальну справу за обвинуваченням двох дільничних інспекторів одного з райвідділів міліції Львова за вимагання та одержання хабара в сумі три тисячі доларів та вчинення зловживання владою та службовим становищем (за ст.ст. 368 ч.3, 364 ч.3 КК України).
Як інформує прес-служба прокуратури області, з’ясовано, що ці правоохоронці торік у грудні, умисно створивши штучні умови начебто незаконного придбання і зберігання особою наркотичної речовини, вимагали та одержали неправомірну винагороду у розмірі три тисячі доларів за непритягнення її до відповідальності за правопорушення у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Міліціонерів також звільнили з ОВС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9209 / 4.07MB / SQL:{query_count}